kom. 500 408 404

kom. 515 760 315

tel./fax. 32 296 80 39

BHP INKA Kontakt

BHP nadzór

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu BHP

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu BHP PPOŻ 

BHP INKA jest preferowanym przez wielu klientów dostawcą usług bhp nie tylko na Śląsku, czy w sąsiedniej Małopolsce, ale na terenie całego kraju.  
Wybierają nas klienci biorący pod uwagę jakość naszych usług, cenę oraz starania o utrzymanie stałego, wysokiego poziomu obsługi firm korzystających z naszych uslug.

Chcąc realizować się dalej ukierunkowujemy nasze działania na potrzeby klienta, kształtowanie wspólnej płaszczyzny działania, polegającej na współpracy z naszymi klientami.
Dbają o to nie tylko nasi pracownicy, ale także nasi współpracownicy. Wielką uwagę przykladamy do kształtowania u naszych pracowników odpowiedzialnych  zachowań w kontaktach z klientami, ich szkolenie i takie motywowanie, by starali się poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Klientów zapewniamy, że prowadzenie zleconych nam zadań będziemy wykonywać w w sposób rzetelny i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Zobowiązujemy się do zachowanie poufności wszelkich danych oraz kompleksowe rozwiązania mające na celu obniżenie kosztów i zapewnienia wysokiego standardu bezpieczeństwa, elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, bieżący kontakt i doradztwo, fachową pomoc oraz niskie ceny i dogodne formy i terminy płatności.

Jesteśmy jednym z tych ośrodków szkoleniowych, który stawia sobie za cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne, przekładające się na wzrost świadomosci i bezpieczeństwa w pracy. Staramy się zapewnić naszym klientom coraz wyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykładowcami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, czy ratownictwem medycznym, posiadającymi wieloletnie doświadczenie dydaktyczne oraz posiadającymi szeroką wiedzę w tematyce objętej szkoleniem. Wiedza naszych wykładowców i instruktorów potwierdzona jest dyplomami wyższych uczelni i certyfikatami międzynarodowych instytucji.

W naszej pracy używamy  wysokiej klasy pomocy dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia szkoleń i zajęć praktycznych.