kom. 500 408 404

kom. 515 760 315

tel./fax. 32 296 80 39

BHP INKA Kontakt

Szkolenia BHP online

Szkolenia bhp przez internet dla pracodawców i pracowników biurowych również po angielsku.

Szkolenia BHP online i szkolenia okresowe BHP online to prosty sposób na przeprowadzanie pracowników przez niezbędny etap przygotowania od objęcia stanowiska pod względem tematyki bezpieczeństwa i higieny codziennej pracy. Szkolenia BHP online wychodzą bowiem naprzeciw potrzebom współczesnego świata, w którym coraz bardziej brakuje nam czasu. Naszym klientom proponujemy więc szkolenia BHP online BHP online, które można wygodnie przejść w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności organizowania specjalnych spotkań dla zbieranych grup. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważnym obowiązkiem pracodawcy jest przeprowadzenie szkoleń BHP dla pracowników, a także okresowe szkolenia BHP dla pracodawców we wszystkich miejscach chcących działać zgodnie z prawem pracy, a jednocześnie, jak trudne jest wygospodarowanie na nie chwili czasu.

W ramach oferty naszych szkoleń przygotowujemy nie tylko szkolenia dla pracowników, ale także szkolenia BHP dla pracodawców, a także osób, do obowiązków których należy zarządzanie i kierowania grupami ludzi, jak kierownicy, brygadziści czy mistrzowie zawodu. Dostosowana do konkretnych potrzeb pracodawców oferta szkoleń pozwala na szybkie zdobycie wiedzy przekładającej teorię na praktykę codziennej bytności w pracy oraz zachowania ostrożności w trakcie wykonywania swoich obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Cała wiedza dotycząca unikania niebezpiecznych sytuacji i stosowania warunków bezpieczeństwa i higieny pracy przekazywana jest za pośrednictwem platformy internetowej: www.elearning.bhp-inka.pl a także podczas konsultacji ze specjalistami ds. bhp oraz inspektorami ochrony przeciwpożarowej.

W celu uzyskania dostępu do platformy szkoleniowej prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.