kom. 500 408 404

kom. 515 760 315

tel./fax. 32 296 80 39

BHP INKA Kontakt

Szkolenia okresowe w dziedzinie Bezpieczeństwa Higieny Pracy

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na rynku, oferują Państwu w pełni profesjonalne i kompleksowe okresowe szkolenia BHP. Odpowiednio wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści bhp działają na terenie takich miast, jak Dąbrowa Górnicza, Katowice, Jaworzno, Mikołów, Tychy, Gliwice, Sosnowiec, Mysłowice, Czeladź, Bytom oraz Zabrze, czy Ruda Śląska. Zapewniamy zarówno szkolenia wstępne BHP, których organizacja jest obowiązkiem każdego pracodawcy i dotyczą one nowo zatrudnionych pracowników, stażystów, studentów, praktykantów, zleceniobiorców w firmie, jak również szkolenia okresowe BHP, które są skierowane do osób zatrudnionych, wcześniej będących przeszkolonymi w ramach ogólnego szkolenia wstępnego oraz stanowiskowego.

Z pewnością wielu z Państwa zastanawia się, jak często powinno przeprowadzać się okresowe szkolenia BHP. Wszystko jest uzależnione od konkretnego stanowiska pracy. W ciągu roku, od kiedy odbyły się szkolenia wstępne, szkolenie okresowe powinni przejść:

  • pracownicy administracyjni oraz biurowi,
  • pracownicy pełniący stanowiska robotnicze,
  • pracownicy służby bhp
  • a także pracownicy techniczni i inżynierowie.

Z kolei w ciągu pół roku, od kiedy odbyły się szkolenia wstępne, szkoleniom okresowym powinni zostać poddani pracodawcy, jak również kadra kierownicza.

Szkolenia okresowe powinny być przeprowadzane regularnie

  • pracownicy zajmujący stanowiska robocze przynajmniej raz w ciągu trzech lat (w niektórych przypadkach raz do roku, jeżeli z pracą związane jest wzmożone ryzyko, np. w budownictwie, kopalniach, gdzie występują tzw. prace szczególnie niebezpieczne),
  • pracownicy administracyjni oraz biurowi przynajmniej raz na sześć lat,
  • pracownicy techniczni oraz inżynierowie przynajmniej raz na pięć lat,
  • pracodawcy oraz kadra kierownicza przynajmniej raz na pięć lat,
  • pracownicy służby bhp przynajmniej raz na pięć lat.

Szkolenia mogą być przeprowadzane w formie instruktażu, seminarium, kursu bądź samokształcenia kierowanego – rodzaj szkolenia zależny jest od danej grupy zawodowej.

Oferujemy Państwu szkolenia wstępne oraz okresowe głównie na terenie województwa śląskiego. Jeżeli mamy Klienta z Warszawy, czy Gdańska również jesteśmy w stanie zapewnić mu właściwe szkolenie okresowe, czy wstępne bhp. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Oferujemy szkolenia BHP również w formie samokształcenia kierowanego, które polegają na nauce własnej uczestnika szkolenia, któremu zostają przekazane przez naszą firmę specjalne materiały szkoleniowe.

Zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe bhp, przeprowadzane są przez profesjonalistów, którzy posiadają za sobą wiele lat doświadczenia zawodowego w służbie bhp. Gwarantujemy najwyższej jakości kursy mogące przybierać zróżnicowane formy, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.